Филтри -

Терминали камион влекачи

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Терминали камион влекачи: 140 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
терминал камион влекач MAFI 32R4+SPZ mozna sleva
11
22.000 € USD ≈ 24.830 US$
Година 2007 Километража 14905 м/ч Сила
Чехија, Brno
терминал камион влекач TERBERG YT180
9
12.000 € USD ≈ 13.540 US$
Година 2002 Километража 22618 м/ч Сила
Чехија, Brno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
терминал камион влекач Douglas Terminal truck 4X2 / Automatic / 30.5 Tons
23
6.250 € USD ≈ 7.054 US$
Носивост 30500 кг
Година 1994-06-01 Километража 27958 км Сила
Холандија, te Berkel en Rodenrijs
терминал камион влекач MAFI MT 25 YT, Euro 5, Truckcenter Apeldoorn
6
29.500 € USD ≈ 33.290 US$
Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 13550 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
терминал камион влекач TERBERG YT182
6
цена на барање
Носивост 27000 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
терминал камион влекач KALMAR TTX618
14
19.600 € USD ≈ 22.120 US$
Носивост 36000 кг Евро Euro 3
Година 07/2004 Километража 8400 м/ч Сила 230 кс
Полска, Września
терминал камион влекач MAFI MT25 YT
15
22.000 € USD ≈ 24.830 US$
Носивост 35000 кг Евро Euro 3
Година 06/2009 Километража 46000 м/ч Сила 222 кс
Полска, Września
терминал камион влекач TERBERG
5
9.000 € USD ≈ 10.160 US$
Година 01/1992 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
терминал камион влекач TERBERG TR160   4X4
4
цена на барање
Година 2000 Километража 14200 м/ч Сила
Белгија, Spiere- Helkijn
терминал камион влекач MAFI MT25TT4x2DL
6
25.900 € USD ≈ 29.230 US$
Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 7900 км Сила
Естонија, Maardu
терминал камион влекач TERBERG YT182 4 x 2
5
46.700 € USD ≈ 52.710 US$
Евро Euro 4
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Werkendam
терминал камион влекач TERBERG YT 222 / Airco / 4x2 / 2013 / Evt. (huur)koop
10
38.500 € USD ≈ 43.450 US$
Година 01/2013 Километража 22167 м/ч Сила
Холандија, Vuren
терминал камион влекач TERBERG YT182 4X2 Yard tractor / Yard Zugmaschine
15
ВИДЕО
61.400 € USD ≈ 69.300 US$
Година 2014-03-28 Километража 9529 м/ч Сила 173 кс
Холандија, Veghel
терминал камион влекач TERBERG YT180 4X2 Yard tractor / Yard Zugmaschine
14
ВИДЕО
18.800 € USD ≈ 21.220 US$
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 20207 м/ч Сила 185 кс
Холандија, Veghel
терминал камион влекач MAFI TL20J
9
7.250 € USD ≈ 8.182 US$
Година Километража Сила
Холандија, Culemborg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се