Филтри -

Теренски вилушкари

Резултати од пребарување: 321 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Теренски вилушкари: 321 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
теренски вилушкар CATERPILLAR DP40K
1
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2004 Километража 9168 м/ч Сила 81.58 кс
Хрватска, Karlovac
теренски вилушкар NISSAN PJ02
6
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво бензин
Година Километража 5160 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
теренски вилушкар CLARK
8
2.500 € USD ≈ 2.812 US$
Година 1/2011 Километража Сила
Грција
теренски вилушкар MANITOU M26-4
6
цена на барање
Носивост 2600 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2004 Километража 8830 м/ч Сила 83.62 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар MANITOU M26-4
7
11.800 € USD ≈ 13.270 US$
Гориво дизел
Година 2007 Километража 3800 м/ч Сила 61.5 kW
Хрватска, Nedelisce
теренски вилушкар KOMATSU FG25-7
4
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар STILL DFG4-1820
1
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година Километража 2540 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар KOMATSU FG15L-15
4
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар KOMATSU FG15D-14
4
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво бензин Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар CATERPILLAR GP20
4
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година 1996 Километража 4525 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар NISSAN PJ02M20
4
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар FENWICK YALE DBPJ-405  92
4
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар O&K Terenski viličar
4
цена на барање
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
теренски вилушкар CATERPILLAR GP20
1
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар CATERPILLAR GP20
4
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година Километража 4774 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 321 огласа
Прикажи
Претплати се