Телескопски натоварувачи, телескопски вилушкари

Резултати од пребарување: 3153 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Телескопски натоварувачи: 3153 огласа

телескопски натоварувач FARESIN FH 7.42
26
18.000 € USD ≈ 19.760 US$
Носивост 4200 кг Гориво дизел Висина на подигање 7.8 м Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 8539 м/ч Сила 93 kW
Србија, НС
телескопски натоварувач JCB TM220
61
аукција 18.740 € SEK USD 200.000 SEK ≈ 20.570 US$
Гориво дизел
Година 2016 Километража 1948 м/ч Сила 76.14 кс
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
телескопски натоварувач MANITOU MT-X 732
12
32.500 € USD ≈ 35.680 US$
Носивост 3200 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6.9 м Брзина 27 км/ч
Година 2014 Километража 4027 м/ч Сила 95 кс
Турција
телескопски натоварувач JCB 530-120
11
9.500 € USD ≈ 10.430 US$
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6 м
Година 1990 Километража 8320 м/ч Сила
Шведска
телескопски натоварувач MERLO P35.13K
16
22.500 € USD ≈ 24.700 US$
Носивост 3500 кг Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 13.2 м
Година 2004 Километража 4714 м/ч Сила 84 кс
Хрватска, Sesvete
телескопски натоварувач MANITOU MLT 845 120 LSU 4x4
8
21.900 € USD ≈ 24.040 US$
Гориво дизел
Година 4/2008 Километража 13411 км Сила 90.5 kW
Словачка, Levice
телескопски натоварувач MANITOU MLT 735 120 LSU, 4x4, 3614 MTH
11
29.900 € USD ≈ 32.820 US$
Година 6/2010 Километража 3614 м/ч Сила 91 kW
Словачка, Levice
телескопски натоварувач BOBCAT T40140
5
16.500 € USD ≈ 18.110 US$
Година 2002 Километража Сила
Словачка, Bernolákovo
телескопски натоварувач JLG 4013 PS / 13m
13
преговара
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 13 м
Година 2008 Километража 6689 м/ч Сила 101 кс
Србија, Simanovci
телескопски натоварувач MERLO ROTO 45.21
6
45.000 € USD ≈ 49.400 US$
Носивост 4500 кг Висина на подигање 21 м
Година 2004 Километража 10315 м/ч Сила
Шведска
телескопски натоварувач DIECI  ETP150
1
аукција 49.767 € USD ≈ 54.630 US$
Година 2003 Километража 5394 м/ч Сила
Шведска
телескопски натоварувач JCB 540-70
7
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2002 Километража 5064 м/ч Сила 115 кс
Србија, НС
телескопски натоварувач JCB 520-50
14
17.000 € USD ≈ 18.660 US$
Носивост 2000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2012 Километража 5300 м/ч Сила 75 кс
Србија, НС
телескопски натоварувач MERLO p30.9
5
19.000 € USD ≈ 20.860 US$
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража 6000 м/ч Сила
Словачка, Lipany
телескопски натоварувач CATERPILLAR TH 560 B
9
19.900 € USD ≈ 21.840 US$
Гориво дизел
Година Километража 6860 км Сила
Словачка, Levice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3153 огласа
Прикажи
Претплати се