Филтри -

Телескопски дигалки

Резултати од пребарување: 658 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Телескопски дигалки: 658 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопска дигалка Teupen LEO12T
1
аукција аукција
Носивост 120 кг
Година 2014 Километража 549 м/ч Сила 14.5 кс
Шведска
телескопска дигалка Mobil arbetsplattform Denka Lift
27
аукција 12.080 € SEK USD 126.000 SEK ≈ 13.630 US$
Носивост 100 кг
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
телескопска дигалка JCB 540-140
4
45.500 € USD ≈ 51.350 US$
Година 2016 Километража 395 м/ч Сила
Турција, Istanbul
телескопска дигалка Denka-Lift DL 25
1
аукција 19.098 € USD ≈ 21.550 US$
Година 2000 Километража 4661 м/ч Сила
Шведска
телескопска дигалка DEMAG AC 100
3
225 € USD ≈ 253,90 US$
Година 2001 Километража 18446 м/ч Сила 350 kW
Хрватска, Zagreb
телескопска дигалка GENIE Z51-30
5
17.500 € USD ≈ 19.750 US$
Година Километража Сила 36 kW
Србија, Novi Sad
телескопска дигалка BIM ΚΑΛΑΘΙΑ ΣΥΡΟΜΕΝΑ
7
цена на барање
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
телескопска дигалка GROVE MZ71C 4WD
11
ВИДЕО
10.000 € USD ≈ 11.290 US$
Носивост 227 кг
Година 1997 Километража 5500 м/ч Сила 110 кс
Грција, Πέραμα
телескопска дигалка GENIE S6507  2WD 22 m
12
цена на барање
Носивост 227 кг Работна брзина 4.8 км/ч
Година 06/1996 Километража 7527 м/ч Сила 46 кс
Бугарија, Sofia
телескопска дигалка GENIE S45
8
цена на барање
Носивост 230 кг Работна брзина 7.7 км/ч
Година 07/2004 Километража 4800 м/ч Сила 48 кс
Бугарија, Sofia
телескопска дигалка GENIE S85
7
цена на барање
Носивост 227 кг Работна брзина 5.6 км/ч
Година 04/2000 Километража 6137 м/ч Сила 74 кс
Бугарија, Sofia
телескопска дигалка TEREX TB100
5
цена на барање
Година 1999 Километража 4318 м/ч Сила 80.22 кс
Хрватска, Zagreb
телескопска дигалка GROVE AMZ 66 XT
12
цена на барање
Година 1990 Километража 6700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
телескопска дигалка HAULOTTE h1150e
1
5.800 € USD ≈ 6.546 US$
Година 2004 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
телескопска дигалка HAULOTTE H16TPX 4x4 - 16m
17
8.900 € USD ≈ 10.040 US$
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 4896 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 658 огласа
Прикажи
Претплати се