Филтри -

Телескопски багери

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Телескопски багери: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски багер TATRA T815 Terno UDS 214
16
Контактирајте го продавачот
20.870 € CZK 549.000 CZK
Година 2003 Километража 102500 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
телескопски багер GRADALL XL5100 III
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража 1650 км Сила
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
телескопски багер GRADALL XL5100 III
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража 140 м/ч Сила
Полска, Kraków
телескопски багер GRADALL XL4100
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Брзина 90 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 350 бар
Година 1996 Километража 74042 км Сила 156 кс
Финска, HYVINKÄÄ
телескопски багер GRADALL XL2210
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 773 м/ч Сила
Финска, HYVINKÄÄ
телескопски багер GRADALL XL 4200II
2
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 2
Година 2007 Километража 8800 м/ч Сила 156 кс
Финска, HYVINKÄÄ
телескопски багер CATERPILLAR 374DL Long Reach 2012
5
Побарајте цена
цена на барање
Година 2012-01-01 Километража 3300 м/ч Сила
Холандија, Haaften
телескопски багер TATRA T815 UDS 114a 6x6
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 1983 Километража 1111 м/ч Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
телескопски багер SAMBRON T30110 за делови
1
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, cercola
телескопски багер DOOSAN DX340LC-5 SLR
21
Побарајте цена
цена на барање
Година 2018-01-01 Километража 1050 м/ч Сила 290 кс
Холандија, Veghel
телескопски багер GRADALL G660A
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 1989 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
телескопски багер HITACHI ZX 350 LC LONG REACH
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2005-01-01 Километража 16086 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
телескопски багер CATERPILLAR 336E LRE 18 meter longreach / dutch machine
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража 13256 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
телескопски багер GRADALL G600 Vägdikesmaskin
11
Контактирајте го продавачот
9.719 € SEK 99.000 SEK
Година 1968 Километража Сила
Шведска, Stockholm
телескопски багер GRADALL G660E Vägdikesmaskin
24
Контактирајте го продавачот
19.540 € SEK 199.000 SEK
Година 1990 Километража 7721 м/ч Сила
Шведска, Stockholm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се