Течни ѓубриво засилувачи

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Зафатнина

Течни ѓубриво засилувачи: 354 огласа

течно ѓубриво засилувач Olby 15000 L  Gödseltunna OLBY med 12 m Harsöramp
18
аукција € 1.633 SEK USD SEK 17.500 ≈ US$ 1.807
Година 2005 Сила Зафатнина V=15 м³
Шведска, Karlstad
течно ѓубриво засилувач VAKUTEC VA6500
11
€ 29.900 USD ≈ US$ 33.084
Година Сила Зафатнина
Австрија, Kirchdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
течно ѓубриво засилувач KIRCHNER 5000
4
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.528
Година 1994 Сила Зафатнина
Австрија, Attnang-Puchheim
течно ѓубриво засилувач KOBZARENKO VNC-10/2
3
преговара
Година 2018 Сила Зафатнина V=10 м³
Унгарија, Szekszárd
течно ѓубриво засилувач JK 4 M
5
€ 1.400 USD ≈ US$ 1.549
Година Сила Зафатнина
Австрија, Kalsdorf
течно ѓубриво засилувач VAKUTEC VA 12500T
10
€ 24.000 USD ≈ US$ 26.556
Година 2008 Сила Зафатнина V=12.5 м³
Чехија, Praha 9-Vinoř
течно ѓубриво засилувач BAUER 8200 T
10
€ 8.700 USD ≈ US$ 9.627
Година Сила Зафатнина
Австрија, Kalsdorf
течно ѓубриво засилувач RAU PPL8
5
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.065
Година 2005 Сила Зафатнина V=1.2 м³
Чехија, Chomutov
течно ѓубриво засилувач Garant Kotte Garant VTR 24000
9
преговара
Година 2015 Сила Зафатнина V=24 м³
Чехија, Kostomlaty nad Labem
течно ѓубриво засилувач Garant Kotte VT 14.000
9
преговара
Година Сила Зафатнина
Австрија, Korneuburg
течно ѓубриво засилувач BAUER Güllemixer
4
€ 750 USD ≈ US$ 830
Година Сила Зафатнина
Австрија, Kirchdorf
течно ѓубриво засилувач JOSKIN MEB 12000
8
€ 34.900 USD ≈ US$ 38.617
Ширина на опфаќање 12 м
Година 2009 Сила Зафатнина
Австрија, Korneuburg
течно ѓубриво засилувач BAUER Güllemixer
5
€ 690 USD ≈ US$ 763
Година Сила Зафатнина
Австрија, Kirchdorf
течно ѓубриво засилувач BAUER Güllepumpen
4
€ 2.490 USD ≈ US$ 2.755
Година Сила Зафатнина
Австрија, Kirchdorf
течно ѓубриво засилувач Garant Kotte VE 10000
5
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.195
Работна брзина 25 км/ч
Година 2019 Сила Зафатнина V=10 м³
Австрија, Korneuburg
Омилени : 0 Споредба : 0