Сушењи жито, сушилници за зрно

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Сушењи жито: 44 огласа

нови сушење жито ADRAF 7,5 kW
6
€ 1.500 USD ≈ US$ 1.666
Година 2019 Километража Сила
Словенија, Škofja Loka
сушење жито MECMAR SSI 25/210 T2
3
US$ 50.000 EUR ≈ € 45.021
Капацитет 10 т/ч Капацитет на резервоар 34 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Зелений Гай
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
сушење жито Farm Fans AB 12B з Оперативним бункером, на пропані
9
US$ 12.000 EUR ≈ € 10.805
Година Километража Сила
Украина, Винница
сушење жито GSI 2320
6
US$ 65.000 EUR ≈ € 58.527
Година Километража Сила
Украина, Винница
сушење жито Pedrotti GSI FarmFans Sukup Mepu - услуги по ремонту и монтажу
9
преговара
Година Километража Сила
Украина, Винница
сушење жито BEHLEN
11
US$ 13.000 EUR ≈ € 11.705
Година Километража Сила
Украина, Винница
сушење жито  MFS  USA
5
US$ 16.000 EUR ≈ € 14.407
Капацитет на резервоар 10 м³
Година Километража Сила
Украина, Винница
сушење жито SUKUP Зерносушилка TE 1212E   СТАН НОВОЇ
9
US$ 22.000 EUR ≈ € 19.809
Капацитет 8.9 т/ч
Година Километража Сила
Украина, Винница
сушење жито Pedrotti XL400
4
€ 30.480 PLN USD PLN 129.950 ≈ US$ 33.855
Година 2012 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Jeziory Wielkie
сушење жито GTS Farm Fans 350
3
US$ 18.000 EUR ≈ € 16.207
Капацитет 15 т/ч
Година Километража Сила
Украина
сушење жито GT Gilmore Tatge GT 270
11
US$ 14.000 EUR ≈ € 12.606
Година 2001 Километража Сила
Украина, Біла Церква
сушење жито GT 570
4
US$ 16.800 EUR ≈ € 15.127
Година 2001 Километража Сила
Украина
сушење жито MC 375
8
US$ 12.500 EUR ≈ € 11.255
Година Километража Сила
Украина, Прилуки
сушење жито М819
5
€ 10.850 UAH USD UAH 300.000 ≈ US$ 12.052
Капацитет 6 т/ч
Година Километража Сила
Украина
сушење жито GT 380
4
US$ 12.500 EUR ≈ € 11.255
Капацитет 60 т/ч Капацитет на резервоар 14 м³
Година Километража Сила
Украина, Прилуки
Омилени : 0 Споредба : 0