Филтри -

Нови стрели за заливање со бетон

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Стрели за заливање со бетон: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HC15 Z3 CRAWLER PLACING BOOM
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HD32 Z4 Self Climbing Placing Boom
12
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 05/2020 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови стрела за заливање со бетон PUTZMEISTER KOV 1470.........NEW !!!!!
3
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HT20 R3 Telescopic Spider Placing Boom
24
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Противтежа 2600 кг
Година 2020 Километража Сила 7.5 kW
Турција
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HC18 Z4 CRAWLER PLACING BOOM
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HCS18 Z4 CRAWLER PLACING BOOM
13
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HD20 R3 SPIDER PLACING BOOM
16
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Противтежа 2600 кг
Година 2020 Километража Сила 7.5 kW
Турција
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HD12 R2 SPIDER PLACING BOOM
19
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се