Филтри -

Стрели за заливање со бетон

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Стрели за заливање со бетон: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стрела за заливање со бетон PUTZMEISTER MX 32-4T
8
Побарајте цена
цена на барање
Противтежа 2000 кг
Година 08/2008 Километража 170 м/ч Сила
Русија, Москва
стрела за заливање со бетон SCHWING SB30
2
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Година 2010 Километража 1300 м/ч Сила
Обединето Кралство
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HD32 Z4 Self Climbing Placing Boom
12
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 05/2020 Километража Сила
Турција
стрела за заливање со бетон KCP 13
6
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила 4 kW
Словачка, X
стрела за заливање со бетон ROYALMAC 2015 / 2016
25
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2015 Километража Сила
Турција, ISTANBUL
стрела за заливање со бетон BOOM MAKINA 2015 MODEL 32 METER HİDROLİK PUMP
6
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 06/2015 Километража 2311 м/ч Сила
Турција
стрела за заливање со бетон ROYALMAC 32 METER ROYAL HİDROLİK DAĞITICI
8
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 06/2016 Километража 2761 м/ч Сила
Турција
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HC18 Z4 CRAWLER PLACING BOOM
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
стрела за заливање со бетон BOOM MAKINA BHD 18R3
1
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Противтежа 2700 кг
Година 2019 Километража Сила 7.5 kW
Бугарија, Sofia
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HCS18 Z4 CRAWLER PLACING BOOM
13
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
стрела за заливање со бетон SCHWING 36M R BOOM ONLY BOOM FOR SALE
5
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 6.725 €
Година 1998 Километража Сила
Турција
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HD12 R2 SPIDER PLACING BOOM
19
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
нови стрела за заливање со бетон ROYALMAC HD20 R3 SPIDER PLACING BOOM
16
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Противтежа 2600 кг
Година 2020 Километража Сила 7.5 kW
Турција
нови стрела за заливање со бетон PUTZMEISTER RV 7
5
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Година Километража Сила
Украина, Київ
стрела за заливање со бетон PUTZMEISTER RV 12 - LIFT 5,5 Z DYSTRYBUTOR BETONU
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се