Филтри -

Странични вилушкари

Резултати од пребарување: 170 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Странични вилушкари: 170 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
страничен вилушкар ČELIK IRION DFO-S
4
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 1981 Километража Сила 80.22 кс
Хрватска, Karlovac
страничен вилушкар ČELIK IRION DFQ 50
4
цена на барање
Носивост 5000 кг
Година 1986 Километража 3688 м/ч Сила 76.14 кс
Хрватска, Karlovac
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
страничен вилушкар BOSS WR16NMK
4
цена на барање
Носивост 1450 кг Тип на јарбол триплекс
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
страничен вилушкар BATTIONI SLE5015
5
47.100 € USD ≈ 53.160 US$
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 7438 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
страничен вилушкар BATTIONI HT-5-KU
4
18.500 € USD ≈ 20.880 US$
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3300 м
Година 2002 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
страничен вилушкар LINDE S50
6
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2002 Километража 4885 м/ч Сила 87.01 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
страничен вилушкар COMBILIFT C14000J
1
аукција аукција
Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 1150 м/ч Сила
Норвешка
страничен вилушкар JUMBO JEFY 60.54/21,5-20(12-20,5)/55 ST BGT N.Z.QK9
10
18.900 € USD ≈ 21.330 US$
Носивост 5400 кг Гориво електро Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 3472 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
страничен вилушкар COMBILIFT C 5000L ony 4.262 hours,2014 year
8
32.900 € USD ≈ 37.130 US$
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2014 Километража 4262 м/ч Сила
Полска, Andrychów
страничен вилушкар COMBILIFT C 5000XL Only 5234 hours
10
26.500 € USD ≈ 29.910 US$
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 5234 м/ч Сила
Полска, Andrychów
страничен вилушкар F450V
12
29.500 € USD ≈ 33.290 US$
Гориво електро
Година 2011-01-01 Километража Сила
Холандија, Culemborg
страничен вилушкар HUBTEX MQ 60
6
14.900 € USD ≈ 16.820 US$
Носивост 6000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2 м
Година 2002 Километража 11120 м/ч Сила
Полска, Sucha Beskidzka
страничен вилушкар LINDE S60
6
22.000 € USD ≈ 24.830 US$
Носивост 6000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.8 м
Година 2004 Километража 14295 м/ч Сила
Украина, Житомир
страничен вилушкар COMBILIFT C 3000 Like NEW 307 HOURS !!!
18
ВИДЕО
34.900 € USD ≈ 39.390 US$
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.04 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 307 м/ч Сила
Полска, Andrychów
страничен вилушкар BOSS 556-5B3
9
6.000 € USD ≈ 6.772 US$
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1995 Километража 15212 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 170 огласа
Прикажи
Претплати се