Филтри -

Нови стационарни пумпи за бетон

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Стационарни пумпи за бетон: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови стационарна пумпа за бетон PROMAX 2 m3 /3 m3 TWIN SHAFT MIXER
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Португалија, Canelas
нови стационарна пумпа за бетон BRINKMANN DC 450 BP B
8
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 4.6 m3/ч Оддалеченост на довод 180 м Притисок 7 бар
Година Километража Сила 31.5 kW
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови стационарна пумпа за бетон PROMAX 2 m3 /3 m3 TWIN SHAFT MIXER
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 2333 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Црна Гора
нови стационарна пумпа за бетон PROMAX 2 m3 /3 m3 TWIN SHAFT MIXER
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 2333 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови стационарна пумпа за бетон KCP KTP1310
20
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 96 m3/ч Висина на подигање на бетон 100 м Притисок 126 бар
Година 07/2018 Километража Сила 205 кс
Украина, Киев
нови стационарна пумпа за бетон Ganite
6
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година Километража 4 м/ч Сила
Грција, THESSALONIKI
нови стационарна пумпа за бетон BRINKMANN
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Германија
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER MX 24-4
5
Побарајте цена
цена на барање
Висина на подигање на бетон 1000 м
Година 2007 Километража 1 м/ч Сила
Германија
нови стационарна пумпа за бетон Rime PT 200x1000
13
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Романија, Bihor
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER M 18
5
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Києво - Святошинський р-н
нови стационарна пумпа за бетон Гидравлические задвижки бетоновода (Южная Корея)
5
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Киев
нови стационарна пумпа за бетон BRINKMANN  EB450 BS STAGE V
7
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 4.6 m3/ч Висина на подигање на бетон 160 м Притисок 10 бар
Година 01/2021 Километража Сила 41 kW
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER S5 EV
6
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 2.4 m3/ч Висина на подигање на бетон 40 м Оддалеченост на довод 60 м
Година 01/2021 Километража Сила 6 кс
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER S5 EV/TM
7
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 2.4 m3/ч Висина на подигање на бетон 40 м Оддалеченост на довод 60 м Притисок 25 бар
Година 01/2021 Километража Сила 10 кс
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1409 D
1
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 97 m3/ч Висина на подигање на бетон 100 м Оддалеченост на довод 500 м Притисок 106 бар
Година 2020 Километража Сила 190 кс
Украина, Рівне
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се