Филтри -

Стационарни пумпи за бетон

Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Стационарни пумпи за бетон: 191 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стационарна пумпа за бетон Comac AC-Betonmischer-6qm
4
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER  SP11 BMB
32
Контактирајте го продавачот
аукција 9,83 € SEK 100 SEK
Година 2010 Километража Сила 20.39 кс
Шведска, Karlstad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 2109
17
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч Висина на подигање на бетон 200 м Оддалеченост на довод 800 м
Година 06/2008 Километража 20 м/ч Сила
Русија, Москва
стационарна пумпа за бетон SCHWING 4800
17
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч Висина на подигање на бетон 300 м Оддалеченост на довод 1000 м
Година 11/2008 Километража 550 м/ч Сила
Русија, Москва
стационарна пумпа за бетон LIEBHERR 110
18
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 110 m3/ч Висина на подигање на бетон 200 м Оддалеченост на довод 800 м
Година 01/2013 Километража Сила
Русија, Москва
стационарна пумпа за бетон SCHWING SP 3500
11
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Капацитет 90 m3/ч Висина на подигање на бетон 150 м Оддалеченост на довод 800 м
Година 12/2007 Километража 900 м/ч Сила
Русија, Москва
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER 2110
11
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч Висина на подигање на бетон 250 м Оддалеченост на довод 1000 м
Година 05/2011 Километража Сила
Русија, Москва
стационарна пумпа за бетон SANY A5
2
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 12.200 €
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1409 D
1
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2012 Километража 260 м/ч Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон SCHWING BP-4000
2
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Година Километража Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон SCHWING BP-2800
1
Контактирајте го продавачот
37.800 €
Година 2005 Километража 2451 м/ч Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон SCHWING SP8800
2
Контактирајте го продавачот
187.500 €
Капацитет 98 m3/ч
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон SCHWING WP-1250
1
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Година 2005 Километража 2400 м/ч Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005
2
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Година 2007 Километража 2998 м/ч Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA1407
3
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Капацитет 70 m3/ч Висина на подигање на бетон 90 м Оддалеченост на довод 400 м
Година 1998 Километража 1800 м/ч Сила
Обединето Кралство
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се