Специјални приколки KELBERG

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални приколки KELBERG: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка со ниска платформа KELBERG D24-3 - HYDRAULIC RAMPS - BPW - 75% TYRES
11
преговара
Приколка со ниска платформа
Година 2008-02-14 Носивост Суспензија
Холандија, Nijmegen
приколка со ниска платформа KELBERG D40S4 30/40 ton maskin/blokvogns hænger
14
преговара
Приколка со ниска платформа
Година 2003-05 Носивост 30275 кг Суспензија
Данска, Silkeborg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка со ниска платформа KELBERG S201F
8
36.500 € USD ≈ 39.660 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2017 Носивост 21640 кг Суспензија
Данска, Hedensted
приколка за превоз на дрва KELBERG 3AXLE TIMBER TRANSPORT TRAILER
6
12.900 € USD ≈ 14.020 US$
Приколка за превоз на дрва
Година 2014-04-08 Носивост 17720 кг Суспензија
Холандија, Schiedam
приколка за превоз на дрва KELBERG 4 AXLE TIMBER TRANSPORT
6
10.900 € USD ≈ 11.850 US$
Приколка за превоз на дрва
Година 2013-02-12 Носивост 22120 кг Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Schiedam
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се