Филтри -

Специјални приколки HÜFFERMANN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални приколки HÜFFERMANN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка со ниска платформа HÜFFERMANN HKA 24.70 L, 3-achser, Kombi, Abroll/Absetz!
12
10.900 € USD ≈ 11.980 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2002-01 Носивост 18060 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се