Филтри -

Специјални камиони од Унгарија

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Унгарија: 80 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841L LKW-Truck transporter + приколка за транспорт на возила
43
ВИДЕО
34.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 28320 кг Евро Euro 5
Година 2006-11 Километража 897000 км Сила 408 кс
Унгарија, Soltvadkert
возило со дигалка со корпа MAN Bison Palfinger TKA 30 KS - 30m, 280kg, 7.49t
14
45.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Евро Euro 3 Модел Bison Palfinger TKA 30 KS - 30 m - 280 kg
Година 2004-07 Километража 107707 км Сила 132 kW
Унгарија, Győr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20
Година 2009-06 Километража 63721 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Multitel 160 ALU DS - 16m
16
16.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел 160 ALU DS - 16m
Година 2008 Километража 98911 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа ISUZU NPR MD-5804 Mentőlift
12
43.610 € HUF 15.900.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Носивост 500 кг
Година 2009 Километража 14890 км Сила 120 кс
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила IVECO DAILY 35 S 15 Autószállító
7
23.590 € HUF 8.600.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Година 2015 Километража 230 км Сила 204 кс
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа RENAULT MAXITY 18 m-es Emelőkosaras
12
25.920 € HUF 9.450.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 42 км Сила 110 кс
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar BISON Palfinger PA20T - 20m
17
20.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел PA20T - 20m
Година 2008-04 Километража 68207 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
17
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20 m
Година 2009-06 Километража 49512 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Multitel 160 ALU DS - 16m
16
17.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел 160 ALU DS - 16m
Година 2010-05 Километража 53461 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
камион за превоз на дрва MAN TGS 33.440, 6X6, Loglift 145Z, 2 Stück
11
61.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2011-08-09 Километража 379000 км Сила
Унгарија, Szeged
камион за превоз на дрва MAN TGS 33.440, 6x6, Epsilon Q150Z
18
71.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 202000 км Сила 324 kW
Унгарија, Szeged
возило со дигалка со корпа IVECO DAILY 35 C 16
10
35.520 € HUF 12.950.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа IVECO Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg
16
20.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел MX170 - 17m - 200 kg
Година 2010-09 Километража 109464 км Сила 78 kW
Унгарија, Győr
ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily Oil&Steel Scorpion 1812 - 18m - 225 kg, on stock
16
58.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 6 Модел Scorpion 1812 - 18m - 225 kg
Година 2020 Километража Сила 85 kW
Унгарија, Győr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се