Филтри -

Специјални камиони од Украина

Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Украина: 119 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа DAF
4
31.500 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа RENAULT master
13
26.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража 130 км Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа Socage T318
7
55.800 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 5 Модел T318
Година 05/2020 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ 3309
11
63.000 US$ EUR ≈ 53.140 €
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Модел АР-18.04
Година Километража Сила 119 kW
Украина, Мелітополь
ново возило со дигалка со корпа випо 32-01
1
129.000 US$ EUR ≈ 108.800 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 271 кс
Украина, Київ
ново возило со дигалка со корпа KARBA KRB 30 Метров склад КИЕВ!
6
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 275 кс
Украина, Київ
возило со дигалка со корпа RENAULT  RAM  (Germany) 16м. 250 кг! Свіжа!
26
25.500 US$ EUR ≈ 21.510 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2001 Километража 183000 км Сила 250 кс
Украина, Івано-Франківськ
возило со дигалка со корпа ISUZU D-MAX
13
ВИДЕО
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 5 Модел 10A
Година 2014-11 Километража 46934 км Сила 163 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа ZIL ВС-22
8
13.500 US$ EUR ≈ 11.390 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Суспензија пружина/пружина Модел ВС-22
Година 1990 Километража 1000 км Сила
Украина, Шпола
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity 130DXi
18
ВИДЕО
32.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел VT48NE
Година 2010 Километража 84660 км Сила 131 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа RENAULT Master 125dCI
14
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел ET-38-LF
Година 2011 Километража 192000 км Сила 125 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа RENAULT Master 125dCI
13
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел 122F
Година 2012 Километража 34340 км Сила 125 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа RENAULT Master 125dCi
18
ВИДЕО
31.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Модел EN120TF1
Година 2011 Километража 113000 км Сила 126 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа RENAULT Master 125dCi
16
ВИДЕО
31.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Модел ET-26-LEXS
Година 2012 Километража 155000 км Сила 125 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа RENAULT Master 125dCi
16
ВИДЕО
31.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Модел 111F
Година 2012 Километража 189000 км Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Претплати се