Филтри -

Специјални камиони од Шпанија

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Шпанија: 72 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO Eurocargo 180E 28
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел Eurocargo 180E28
Година 2019 Километража 27339 км Сила 280 кс
Шпанија
камион за превоз стакло DAF LF 55. 250 EEV EURO 5  15T
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз стакло
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-06 Километража 543000 км Сила 250 кс
Шпанија, Rábade
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Axor 1828
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Gijón
камион за транспорт на возила VOLVO FL 320
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 02/2003 Километража 490440 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12.380
10
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 05/2007 Километража 416000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MAN TG 410A XXL
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 10/2004 Километража 856000 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH 480
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2005 Километража 457000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни DAF LF55 250
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2003 Километража 598000 км Сила 250 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 XL
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 03/2013 Километража 513626 км Сила 500 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH16 520
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2008 Километража 485000 км Сила 520 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH 540
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 03/2011 Километража 310953 км Сила 540 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MAN TGX 26 480
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 11/2008 Километража 345000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни SCANIA R 490
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 04/2014 Километража 483000 км Сила 490 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на коњи RENAULT PREMIUM 370.18 DXI
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-09 Километража 680000 км Сила 370 кс
Шпанија, Abaran
камион за транспорт на возила RENAULT premium 420.18 + приколка за транспорт на возила
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1071000 км Сила 420 кс
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се