Филтри -

Специјални камиони од Русија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Русија: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.555 € RUB 458.300 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
5.555 € RUB 458.300 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража Сила
Русија, Ухта
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.555 € RUB 458.300 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2007 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
5.555 € RUB 458.300 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2007 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
5.555 € RUB 458.300 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2007 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
5.555 € RUB 458.300 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2007 Километража Сила
Русија, Ухта
камион за шлепување HYUNDAI HD 78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2010 Километража 450000 км Сила 140 кс
Русија, Полярные Зори
Контактирајте го продавачот
12.000 € RUB 990.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 1000 кг
Година 2015 Километража 53000 км Сила 128 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Година 01/2016 Километража Сила
Русија, Московская обл., г. Красногорск
Контактирајте го продавачот
27.870 € RUB 2.300.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.940 € RUB 1.150.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.089 € RUB 750.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 3000 кг
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
28.480 € RUB 2.350.000 RUB
Камион за транспорт на возила
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
камион за шлепување Mitsubishi Fuso Fighter
1
Контактирајте го продавачот
14.540 € RUB 1.200.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.847 € RUB 730.000 RUB
Камион за шлепување
Година 1995 Километража Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се