Филтри -

Специјални камиони од Романија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Романија: 37 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 08/2008 Километража 1132500 км Сила 360 кс
Романија, Pitești
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr
Година 11/2012 Километража 930000 км Сила 410 кс
Романија, Pitești
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
99.200 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 383085 км Сила 480 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2009 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Романија, Bicaz
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo
Година 2017 Километража 647883 км Сила 335 kW
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
49.590 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 12820 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 1031084 км Сила 560 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 725361 км Сила 375 kW
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
71.800 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 440512 км Сила 500 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
154.400 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 228376 км Сила 500 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
28.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2000 Километража 719485 км Сила
Романија, Zalău
Контактирајте го продавачот
84.800 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 530000 км Сила 460 кс
Романија, Bucuresti
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 410 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила RENAULT Premium 410 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила RENAULT Premium 410 + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 437000 км Сила 410 кс
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 777000 км Сила 450 кс
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
86.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 345000 км Сила 480 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10700 кг Евро Euro 3
Година 11/2002 Километража 717000 км Сила 260 кс
Романија, Plosca
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се