Филтри -

Специјални камиони од Полска

Резултати од пребарување: 253 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

253 огласа: Специјални камиони од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
82.950 € PLN 370.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 495000 км Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
78.690 € PLN 351.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 670000 км Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
111.900 € PLN 499.000 PLN
Камион за превоз на животни
Година 2016 Километража Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
41.480 € PLN 185.000 PLN
Камион за превоз на животни
Година 2011 Километража 756000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
61.650 € PLN 275.000 PLN
Камион за превоз на животни
Година 2013 Километража 795000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
80.260 € PLN 358.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Година 2015 Километража 640000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
14.290 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2012 Километража 279220 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kobylnica
Контактирајте го продавачот
305.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел EUROLIFT
Година 11/2018 Километража 140000 км Сила
Полска, Sosnowiec
Контактирајте го продавачот
33.610 € PLN 149.900 PLN
Камион за шлепување
Носивост 14600 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 180000 км Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел ZP30-C1
Година 2023 Километража 15 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
73.980 € PLN 330.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 11315 кг
Година 2014 Километража 370000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
73.980 € PLN 330.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 11320 кг
Година 2014 Километража 370000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
71.740 € PLN 320.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 313000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
22.400 € PLN 99.900 PLN
Камион за шлепување
Година 2004 Километража 908000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
78.130 € PLN 348.500 PLN
Камион за транспорт на возила
Година 2012 Километража 350000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион работилница
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 132700 км Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 1301986 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
36.320 € PLN 162.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1150000 км Сила
Полска, Miasteczko Śląskie
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 2012 Километража 674997 км Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.090 € PLN 169.900 PLN
Камион за шлепување
Носивост 15500 кг
Година 2013 Километража 1023000 км Сила
Полска, Łomża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 11900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2019 Километража 258435 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 10550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2020 Километража 33770 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
137.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 697414 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 670000 км Сила
Полска, Mogilno
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 253 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се