Филтри -

Специјални камиони од Италија

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Италија: 57 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO 180E25
17
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 465291 км Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 430 biasarca + biga
17
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2004 Километража Сила
Италија, Macerata
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 450 + приколка за транспорт на возила
1
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2007 Километража Сила
Италија
камион за превоз на животни SCANIA R 450
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 450 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2014 Километража 640000 км Сила
Италија, Bettona
камион за транспорт на возила MAZ TGX 26.440
24
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 954000 км Сила 441 кс
Италија, San Cipriano Picentino
камион за транспорт на возила IVECO 260S42
32
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2010 Километража 776417 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.440
17
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2010 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 190S45
21
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 811000 км Сила 450 кс
Италија, San Cipriano Picentino
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.440
21
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 800000 км Сила 440 кс
Италија, San Cipriano Picentino
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1836 + приколка за транспорт на возила
11
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 15920 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-10-21 Километража Сила 265 kW
Италија, Rovigo
камион за превоз на животни IVECO 240E48 CURSOR ANIMALI VIVI
26
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион за превоз на животни
Носивост 12600 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 895000 км Сила 480 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO EUROTECH bisraca veicoli + biga Rolfo
16
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион за транспорт на возила
Година 2004 Километража Сила
Италија, Macerata
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1844L + приколка за транспорт на возила
73
Побарајте цена
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2004 Километража 1200000 км Сила
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила RENAULT 35.11
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 230 кг Модел CELA DT21
Година 2011 Километража Сила
Италија, Rovato (BS)
камион за транспорт на возила IVECO Eurotech 190.34
20
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 14840 кг
Година 1998 Километража Сила
Италија, cercola
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се