Филтри -

Специјални камиони од Холандија

Резултати од пребарување: 301 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Холандија: 301 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни RENAULT T380 Euro 6 - NEW 9 Horse body
23
Контактирајте го продавачот
134.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 5304 кг Евро Euro 6
Година 2015-04-22 Километража 438429 км Сила 380 кс
Холандија, WEERT
камион за шлепување IVECO EUROCARGO ML120EL22/P De Groot
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4605 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-22 Километража 519213 км Сила 218 кс
Холандија, Someren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз стакло MERCEDES-BENZ Sprinter 313 CDI Aut.L2H1 Glasresteel,Imperiaal,Trekhaak
19
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Носивост 1415 кг Евро Euro 5
Година 2012-06-01 Километража 206656 км Сила 131 кс
Холандија, Houten
камион за превоз на коњи IVECO Daily Horse truck IFOR WILLIAMS Camera Airco
18
Контактирајте го продавачот
24.650 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 510 кг Евро Euro 5
Година 2012-09-03 Километража 41350 км Сила 145 кс
Холандија, Lienden
камион за превоз стакло IVECO Daily 29L11 chassis GLASRESTEEL Glastransporter 107PK
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Носивост 840 кг Евро Euro 3
Година 2000-07-25 Километража 309611 км Сила 107 кс
Холандија, Mijdrecht
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ ACTROS 3346 6x4 full steel eps
11
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 12500 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 741108 км Сила
Холандија, Vuren
камион за превоз на коњи MAN LE8-180
19
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 1900 кг Евро Euro 3
Година 2003-05-08 Километража 243141 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила MAN 26.321 Manual + Pto + Wilhag carlift + Depannage
31
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7240 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1983-06-30 Километража 416827 км Сила 320 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни MAN L2000 9.153 + Euro 2 + Manual + Horse transport + INTERLIFT
26
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 3490 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01-05 Километража 306803 км Сила 190 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на возила RENAULT D180 EURO 6 + OMARS S.ASL.FLK-002 MET REMOTE
19
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05-17 Километража 159653 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила RENAULT D180 EURO 6 + OMARS S2000 SL-031 MET REMOTE
17
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2830 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-10-21 Километража 184553 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ ACTROS 3346 6x4 full steel eps
12
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 12500 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 692387 км Сила
Холандија, Vuren
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ ACTROS 3346 6x4 full steel eps
12
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 12500 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 704471 км Сила
Холандија, Vuren
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1829L Axor Gesloten oprijvrachtwagen 6-pers. uitvoering Euro 5
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 10105 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-24 Километража 359000 км Сила 290 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила MAN 26.400 TGA 6x2 E5
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 15280 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-01-01 Километража 865000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 301 огласа
Прикажи
Претплати се