Филтри -

Специјални камиони од Германија

Резултати од пребарување: 236 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Германија: 236 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAN TGL 12.250 Schiebeplateau+Brille
23
Контактирајте го продавачот
49.950 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07 Километража 167000 км Сила 250 кс
Германија, Nidda
камион за транспорт на возила MAN TGX440 Seilwinde Doppelstock
29
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Километража 991000 км Сила 441 кс
Германија, Lahr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила SCANIA P400 E5 6x2 Komplett Zug Anhänger Retarder
15
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14700 кг Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 560500 км Сила 400 кс
Германија, Deggendorf
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Arocs 2051 AK 4x4 HeizoTruck Kran+Spalter+Winde
15
Контактирајте го продавачот
309.889,92 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2021-02 Километража 3407 км Сила 510 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион за транспорт на возила VOLVO FM 510 4x2, Kässbohrer-Aufbau, Komplettzug,Klima
15
Контактирајте го продавачот
45.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2011-07 Километража 482804 км Сила 510 кс
Германија, Sittensen
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 815 WBH 25 Kamag, Wiesel, Umsetzer, 2x AHK
15
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9400 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 111345 км Сила 156 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на дрва MAN TGX33.680  6x4BL Höglunds Timberbill Type:4651
28
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.550 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 17000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 541605 км Сила 500 kW
Германија, Hamburg
камион за превоз на животни IVECO ML80E18D
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2990 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на коњи IVECO ML80E18D
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 2990 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock KABA
20
Контактирајте го продавачот
14.490 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3
Година 2006-12 Километража 326000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни IVECO ML80E18D, Pferde, 7 Sitze, Doka Tüv 11/21
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2990 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock Köpf
19
Контактирајте го продавачот
14.490 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01 Километража 412000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ 814
19
Контактирајте го продавачот
4.999 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-05 Километража 545000 км Сила
Германија, Dorsten
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ 1224 EURO. 3
18
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 2004-03 Километража 347000 км Сила 240 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN 14232  KABA Doppelstock
10
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 1993-05 Километража 462000 км Сила 235 кс
Германија, Dorsten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 236 огласа
Прикажи
Претплати се