Филтри -

Специјални камиони од Франција

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Франција: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за шлепување MAN TGL 12.250
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 728 км Сила 250 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за шлепување IVECO 70C17
4
Контактирајте го продавачот
аукција 23.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 279000 км Сила 170 кс
Франција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила VOLVO FL12
8
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 40000 кг Евро Euro 2
Година 04/2001 Километража Сила 420 кс
Франција, LIPOSTHEY
камион за транспорт на возила SCANIA P340 / JIGE
37
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Модел JIGE SIMPLEX 10
Година 05/2009 Километража 854000 км Сила 340 кс
Франција, HUTTENHEIM
камион за шлепување IVECO 260 PAC 26
9
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 02/1987 Километража 225600 км Сила 285 кс
Франција, RAMBURES
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ L 406 D - OLDTIMER
21
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 870 кг Суспензија пружина/пружина
Година 02/1974 Километража 138000 км Сила 60 кс
Франција, SAINT MAUR
камион за транспорт на возила RENAULT 220 dci
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 7500 кг
Година 02/2004 Километража 621530 км Сила
Франција, LIPOSTHEY
оштетен камион за превоз на животни RENAULT PREMIUM 460
20
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион за превоз на животни
Година 03/2010 Километража 725100 км Сила 460 кс
Франција, HUTTENHEIM
оштетен камион за шлепување RENAULT Gamme D
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 07/2020 Километража 18576 км Сила 286 кс
Франција, Arc sur Tille
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer 2,2L HDI 130 CV
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 1420 кг Евро Euro 6
Година 10/2020 Километража 485 км Сила 131 кс
Франција, Bourron Marlotte
нови камион за транспорт на возила MAN TGS 26.430
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 12810 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 500 км Сила 430 кс
Франција, Bourron Marlotte
оштетен камион за шлепување MAN TGS 26.420
24
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2018-11-09 Километража 107527 км Сила 420 кс
Франција, ILLKIRCH
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1926
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 1982 Километража 484844 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
камион за шлепување RENAULT MIDLINER S150
17
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3270 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2001 Километража 285000 км Сила 150 кс
Франција, HUTTENHEIM
камион за шлепување IVECO Stralis 310
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 02/2008 Километража 528000 км Сила
Франција, CHOLET
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се