Филтри -

Специјални камиони од Европа

Резултати од пребарување: 2424 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони: 2424 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN 10-163 LL 4x2 Oprijwagen - machinetransporter - MANUAL - Payload
12
4.250 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5560 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-04-03 Километража 201665 км Сила 155 кс
Холандија, Holten
камион за превоз на животни VOLVO FM
11
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 727000 км Сила 260 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни VOLVO FM
12
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 1220000 км Сила 260 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за превоз на дрва MAN TGS 26.440 / 6X4 / FOR WOOD / L: 6,4 M / CRANE EPSILON M110Z / M
36
36.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 750000 км Сила 440 кс
Полска, Bodzentyn
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 FA /3 Stock /Hydr. Laderampe /Hubdach
42
47.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-26 Километража 539208 км Сила 460 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 FA /3 Stock /Hydr. Laderampe /Hubdach
36
55.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-02-21 Километража 361585 км Сила 460 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на возила IVECO Daily 35S18 Autotransporter 1-3 Auto,Schlafkabi + приколка за транспорт на возила
15
35.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019-07 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 419, Luft, LED + приколка за транспорт на возила
13
46.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4300 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daily 52C18/ Schiebeplateau, LED, SOFORT
15
56.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2020 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daíly 72C21
15
75.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3200 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 50 км Сила 205 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 419 Autotransporter LED, Luft SOFORT
13
47.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
возило со дигалка со корпа RENAULT Master Dci
16
37.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Модел ETL26
Година 2015-07 Километража 116768 км Сила 126 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 319 Schlafk., 1-3 Auto + приколка за транспорт на возила
12
49.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Број на автомобили 3
Година 2020-02 Километража 20 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 419 Autotransporter Schlaf 3er Zug
15
50.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила RENAULT Master 2,3DCI Autotransporter Luft SOFORT
7
30.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 20 км Сила 170 кс
Германија, Bottrop
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2424 огласа
Прикажи
Претплати се