Филтри -

Специјални камиони од Естонија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Естонија: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-04 Километража 649000 км Сила 450 кс
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9050 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990 Километража 340000 км Сила 320 кс
Естонија, Maardu
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 1200000 км Сила 480 кс
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 18285 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 1083084 км Сила 580 кс
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 18683 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2012 Километража 1040000 км Сила 338 kW
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 15100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Километража 817000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 22300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2015 Километража 905911 км Сила 537 kW
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража 1145000 км Сила 520 кс
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
18.899 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 12215 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 712989 км Сила 400 кс
Естонија, Valgamaa
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 16200 кг
Година 1995 Километража 110000 км Сила 380 кс
Естонија
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион за шлепување
Носивост 16200 кг
Година 1995 Километража 1100000 км Сила 280 kW
Естонија
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2020 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 406200 км Сила 180 кс
Естонија, Maardu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се