Филтри -

Специјални камиони од Данска

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Данска: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO 70-180
31
аукција 26.750 € DKK 199.000 DKK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 45000 км Сила
Данска, Nordjylland
камион за транспорт на возила SCANIA 113 - 93 6x2 Kran HIAB 1050 Hydr. AuffahrRampe
14
7.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 1
Година 1992-06-10 Километража 650000 км Сила
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни SCANIA 114 6x2 Schweinetransp Doppelstock
8
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 1
Година 2003-01-01 Километража 999000 км Сила 279 kW
Данска, Hedensted
камион за шлепување MAN TGL 12.250 KOMPLET 4 BILER MOETEFINDT 28232
25
цена на барање
Камион за шлепување
Година 2009-06 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 4X2 865954
10
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 9850 кг Евро Euro 2
Година 1999-02 Километража 310000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на возила MAN 6x2 mit anhänger special maschinen transport + приколка за транспорт на возила
1
27.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2009-06 Километража 785000 км Сила
Данска, Aabenraa
камион за шлепување VOLVO FM9/340
17
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 15200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-01 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на возила RENAULT MIDLUM 260 4X2
14
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 10650 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-09 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за шлепување DAF LF45-220
11
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3800 кг Евро Euro 4
Година 2009-12 Километража 36200 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Ateco 1323 II
68
аукција 27.430 € DKK 204.000 DKK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 535000 км Сила 230 кс
Данска, Sjælland
камион за шлепување IVECO Daily 70C17 *7 seats *Abschlepwagen *13600€netto
24
11.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 496698 км Сила 170 кс
Данска, Sorø
камион за шлепување IVECO Daily 65C18 7 seats
23
6.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2009 Километража 680900 км Сила 177 кс
Данска, Sorø
камион за шлепување IVECO Eurocargo ML 120EL22
25
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4775 кг Евро Euro 5
Година 2011-01 Километража 11970 км Сила 220 кс
Данска, Horsens V
нови камион за превоз на коњи RENAULT KR-Boksindretning
14
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6
Година 2020 Километража Сила 180 кс
Данска, Horsens V
нови камион за превоз на коњи RENAULT Master 170 AUT
16
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6
Година 2020 Километража Сила 170 кс
Данска, Horsens V
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се