Филтри -

Специјални камиони од Чешка Република

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Чешка Република: 70 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва TATRA T 815 lesák + приколка за превоз на дрва
12
Контактирајте го продавачот
23.510 € CZK 599.900 CZK
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 310000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион за превоз на дрва MAN TGA 33.480+GOLDHOFER SN3, (BETONTRANSPORT) + приколка за превоз на дрва
15
Контактирајте го продавачот
19.560 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2005-10 Километража 542738 км Сила 480 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
14
Контактирајте го продавачот
145.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo Модел FLX
Година 2019 Километража 198786 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Kassbohrer Metago/Metago + приколка за транспорт на возила
18
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 86852 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 822 + TRAILER OBERMANN MB 5500 + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
9.560 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008-01 Километража 1040343 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
11
Контактирајте го продавачот
98.489 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2018 Километража 282000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
15
Контактирајте го продавачот
103.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2018 Километража 312000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
16
Контактирајте го продавачот
88.989 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 375000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Metago/Supertrans Euro-6 + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
92.989 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 363000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2445 + приколка за транспорт на возила
5
Контактирајте го продавачот
179.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 760 км Сила 447 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 E6 + Lohr 2.53
16
Контактирајте го продавачот
79.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 559000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MAN 18.284 MLC + HR
100
Контактирајте го продавачот
аукција 7.798 € CZK 199.000 CZK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2
Година 12/2000 Километража 380300 км Сила 276 кс
Чехија, Lipník
камион за транспорт на возила IVECO EURO 2, TIRES 80%, GOOD CONDITION
15
Контактирајте го продавачот
9.560 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за шлепување IVECO EURO 2, TIRES 80%, GOOD CONDITION
15
Контактирајте го продавачот
9.560 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на возила VOLVO FM13/460+KÄSSBOHRER
19
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012-10 Километража 994814 км Сила 469 кс
Чехија, Velké Meziříčí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се