Филтри -

Специјални камиони од Белгија

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Белгија: 69 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO eurocargo 140e25 omars belgian truck
18
Контактирајте го продавачот
43.250 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел s6.2000
Година 2015-03-25 Километража 388000 км Сила 185 kW
Белгија
камион за транспорт на возила VOLVO FL 240 Afschuifplateau + Kraan - 12Tm + WINCH - *244.000km* ORIG
27
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 4310 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-23 Километража 244000 км Сила 241 кс
Белгија, Overpelt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување VOLVO FL 240 - Abschleppwagen (Schiebeplateau) + Kran 12Tm + WINDE
27
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4310 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-23 Километража 244000 км Сила 241 кс
Белгија, Overpelt
камион за превоз на дрва RENAULT PREMIUM 270 DCI
10
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-05 Километража 802181 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 1523 PORTE ENGIN
10
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 7750 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-07-10 Километража 295378 км Сила 230 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на животни SCANIA 113 paarden/mobilhome
12
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 1986-01-01 Километража 670000 км Сила 320 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO Magirus 80 16 horse truck
13
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 1360 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-05-23 Километража 444871 км Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400 + приколка за транспорт на возила
6
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-04 Километража 1100000 км Сила 400 кс
Белгија, Ardooie
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ ACTROS 3360 6X4 + HIAB 251S80 WOOD CRANE
9
Контактирајте го продавачот
74.750 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2013-03-12 Километража 511590 км Сила 600 кс
Белгија, HARCHIES
камион за шлепување MERCEDES-BENZ tampon signalisation routière
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Белгија, Marche-en-Famenne
камион за транспорт на возила VOLVO FL 240 RECOVERY TRUCK + Crane 12Tm + WINCH - *244.000km* ORIGINA
27
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 4310 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-23 Километража 244000 км Сила 241 кс
Белгија, Overpelt
камион за транспорт на возила MAN TGM 12.240 7 PLATZE - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE
27
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-01 Километража 560750 км Сила 239 кс
Белгија, Overpelt
камион за транспорт на возила MAN TGM 12.240 7 PLATZE - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE
35
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-01 Километража 560750 км Сила 239 кс
Белгија, Overpelt
камион за шлепување MAN TGM 12.240 - DOKA - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE
31
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-01 Километража 560750 км Сила 239 кс
Белгија, Overpelt
камион за превоз на животни DAF 45 150
13
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2220 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-22 Километража 307737 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се