Филтри -

Специјални камиони ZIL

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони ZIL: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа ZIL ВС-22
8
13.500 US$ EUR ≈ 11.540 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Суспензија пружина/пружина Модел ВС-22
Година 1990 Километража 1000 км Сила
Украина, Шпола
ново возило со дигалка со корпа ZIL ВС—22-01
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа ZIL ТВ-26Е
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа ZIL 131
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг Модел АГП-18.05
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа ZIL АГП 22
16
13.000 US$ EUR ≈ 11.110 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 22
Година 1992 Километража 50 км Сила
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се