Филтри -

Специјални камиони WUMAG од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони WUMAG: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа WUMAG Podnośnik koszowy zwyżka Wumag WT 230 - UDT i gwar. - Windex
17
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 265 кг Модел WT 230
Година 2004 Километража 90000 км Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа WUMAG Podnośnik koszowy zwyżka WT 610 - 61m - UDT  igwar. - Windex
13
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 600 кг Модел WT 610
Година 2006-09 Километража 365000 км Сила
Полска, Chojnice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа WUMAG WT610 Palfinger
18
216.200 € PLN 990.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Izabelin-Dziekanówek
возило со дигалка со корпа WUMAG
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WTB220
Година 2008 Километража 4093 м/ч Сила
Холандија, Dordrecht
возило со дигалка со корпа WUMAG Wt 260
6
32.750 € PLN 150.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2000 Километража 70000 м/ч Сила
Полска, Sopot
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 350
19
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT350
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łódź
возило со дигалка со корпа WUMAG WT300
16
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 300
Година 2006 Километража 94000 км Сила
Полска, Łódź
возило со дигалка со корпа WUMAG Wtb 220 / Mercedes Sprinter 313
29
30.550 € PLN 139.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража Сила
Полска, Drawsko Pomorskie
возило со дигалка со корпа WUMAG
2
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Полска, Łódź
возило со дигалка со корпа WUMAG PNT J21
8
13.100 € PLN 60.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража Сила
Полска, Ruda Śląska
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 450
24
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2008-01-01 Километража 310520 км Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 530
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2011-01-01 Километража 156324 км Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа WUMAG WT170H MAN 4x4
6
45.850 € PLN 210.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 9500 м/ч Сила
Полска, Będzin
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 260
17
30.120 € PLN 138.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2000 Километража Сила
Полска, Chełm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се