Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Шведска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Шведска: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва VOLVO FH12 8x2 Flat bed (crane) - 05
100
аукција 24.220 € SEK 251.000 SEK
Камион за превоз на дрва
Носивост 5150 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила 500 кс
Шведска, Gothenburg
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 6X4
74
аукција 7.721 € SEK 80.000 SEK
Камион за превоз на дрва
Носивост 16500 кг Евро Euro 5
Година 2014-02-06 Километража 578476 км Сила 612 кс
Шведска, Karlstad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила VOLVO FL611-4X2 med maskinflak
46
аукција 2.992 € SEK 31.000 SEK
Камион за транспорт на возила
Година 1993-02-02 Километража 555394 км Сила
Шведска, Karlstad
камион за превоз на дрва VOLVO FH12 540
24
82.900 € SEK 859.000 SEK
Камион за превоз на дрва
Носивост 15655 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1268000 км Сила
Шведска, Norrbotten
возило со дигалка со корпа VOLVO F610
13
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 387259 км Сила
Шведска
камион за транспорт на возила VOLVO FH 460 Biltransport + släp
20
24.051 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6445 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-01-01 Километража 1105214 км Сила 460 кс
Шведска, Trelleborg
камион за превоз на дрва VOLVO FH500
14
аукција аукција
Камион за превоз на дрва
Година Километража 713000 км Сила
Шведска
камион за превоз на дрва VOLVO FH750, 6x4, Euro 5, Timber-truck, 2013
15
15.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 17655 кг Евро Euro 5
Година 2012-12-20 Километража 1074430 км Сила 750 кс
Шведска, Kungsõngen (Stockholm)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 4x2 Biltransport Car Transport Truck
24
ВИДЕО
33.680 € SEK 349.000 SEK
Камион за транспорт на возила
Година 2010 Километража 537943 км Сила 248 kW
Шведска, Västmanland
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 6*4
16
ВИДЕО
аукција аукција
Камион за превоз на дрва
Година 2014 Километража 839869 км Сила
Шведска
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 6x2, Timmerbil Timber Truck
24
15.920 € SEK 165.000 SEK
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 1552559 км Сила
Шведска, Dalarna
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 6X4 Timmerbil med kran
21
24.041 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 15440 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-01-01 Километража 117258 км Сила 550 кс
Шведска, Trelleborg
камион за превоз на дрва VOLVO FH13 540
19
19.178 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1061037 км Сила 540 кс
Шведска, Trelleborg
камион за превоз на дрва VOLVO FH550 6X4
24
28.815 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 16440 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 805211 км Сила 550 кс
Шведска, Trelleborg
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 540 6X4
16
14.359 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 128855 км Сила 540 кс
Шведска, Trelleborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се