Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Шпанија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Шпанија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FL 320
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 08/2007 Километража 490440 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12 380
21
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 03/2007 Километража 416000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила VOLVO FM9 380
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 06/2007 Километража 412300 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FL 280
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 05/2009 Километража 317000 км Сила 280 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH13 400
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 04/2008 Километража 109030 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FM9 340
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 04/2007 Километража 445000 км Сила 340 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH 480
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2005 Километража 457000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 XL
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 03/2013 Километража 513626 км Сила 500 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH16 520
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2008 Километража 485000 км Сила 520 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH13 480
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 07/2007 Километража 580000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH 540
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 03/2011 Километража 310953 км Сила 540 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FL 280
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 05/2009 Километража 317000 км Сила 280 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 450
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 04/2010 Километража 540000 км Сила 450 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FL 280
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 05/2009 Километража 317000 км Сила 280 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH4 16
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-08-08 Километража 1209309 км Сила 600 кс
Шпанија, Huércal de Almería (Almería)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се