Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Романија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Романија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.500 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 417000 км Сила 441 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Број на автомобили 3 Марка на каросерија Lohr
Година 2007 Километража Сила
Романија, Fălticeni
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Број на автомобили 1 Марка на каросерија Lohr
Година 2007 Километража Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
149.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 615000 км Сила 540 кс
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
229.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2019 Километража 55300 км Сила 500 кс
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT16
Година 2012 Километража 425000 км Сила 510 кс
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2012 Километража 440000 км Сила 418 кс
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 3600 кг
Година 2007 Километража Сила 660 кс
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
59.800 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 605000 км Сила 500 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
14.999 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на каросерија Lohr
Година 04/2007 Километража 412587 км Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 700000 км Сила 400 кс
Романија, Negrești-Oaș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се