Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Португалија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Португалија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва VOLVO FH 500 EEV /2012/6X6/RETARDER/GRUA PENZ
19
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07 Километража 511000 км Сила 500 кс
Португалија
камион за превоз на дрва VOLVO FH13 500
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 751032 км Сила 500 кс
Португалија, Anadia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни VOLVO FM7
14
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Камион за превоз на животни
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
камион за превоз на животни VOLVO FL 280
18
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 600000 км Сила 280 кс
Португалија, Zona industrial de portalegre
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 750
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06 Километража 847000 км Сила 750 кс
Португалија
камион за превоз на животни VOLVO FM
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 727000 км Сила 260 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за шлепување VOLVO FM9 300
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Година 2004 Километража 350000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
камион за превоз на дрва VOLVO FH 540cv 6x2  2023 molas Cubos reduzidos
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 925000 км Сила 540 кс
Португалија
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 580
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 1000000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
камион за шлепување VOLVO N87
9
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
камион за шлепување VOLVO NL10  / Chassis -25.000 eur
7
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1993-02-01 Километража 106000 км Сила
Португалија, ARGONCILHE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се