Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Полска: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва VOLVO SM-868 bolinder-munktel
6
Контактирајте го продавачот
8.754 € / месец
Камион за превоз на дрва
Година Километража Сила
Полска, Łapy
камион за шлепување VOLVO FM9 340 8X2
32
Контактирајте го продавачот
87.540 € PLN 400.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 15200 кг
Година 2006 Километража 580423 км Сила 340 кс
Полска, Sadlinki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва VOLVO FH 540 6X4 EURO 6
20
Контактирајте го продавачот
87.540 € PLN 400.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 17825 кг Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 600000 км Сила 540 кс
Полска, Daleszyce
камион за превоз на дрва VOLVO FH12 460
15
Контактирајте го продавачот
40.930 € PLN 187.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 15190 кг Евро Euro 5
Година 11/2012 Километража 900000 км Сила 460 кс
Полска, Daleszyce
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400 + приколка за транспорт на возила
21
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 10/2008 Километража 1204000 км Сила 400 кс
Полска
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400 + приколка за транспорт на возила
11
Контактирајте го продавачот
19.680 € PLN 89.900 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Groenewold
Година 2008 Километража 1170000 км Сила 400 кс
Полска
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400
10
Контактирајте го продавачот
17.290 € PLN 79.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Groenewold Модел AUTOGALANTAS
Година 2008 Километража 1050000 км Сила 400 кс
Полска
камион за шлепување VOLVO FM 380
18
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 571000 км Сила 380 кс
Полска, Nowy Sącz
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 / EURO LOHR / AUTOTRANSPORTER / 9 CARS / ACC / ROLFO EGO + приколка за транспорт на возила
68
Контактирајте го продавачот
102.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 18
Година 2017 Километража 309000 км Сила 460 кс
Полска, Bodzentyn
камион за транспорт на возила VOLVO FM 440
7
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Број на автомобили 9 Марка на каросерија Lohr Модел 1.23
Година 01/2009 Километража 1293000 км Сила 440 кс
Полска, Bełchatów
камион за транспорт на возила VOLVO FH13 500
9
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел 1,25
Година 2014 Километража 808000 км Сила 500 кс
Полска
камион за превоз на животни VOLVO FM 460
20
Контактирајте го продавачот
32.610 € PLN 149.000 PLN
Камион за превоз на животни
Година 2012 Километража 736000 км Сила 460 кс
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за превоз на дрва VOLVO FM12 480 PS
6
Контактирајте го продавачот
33.920 € PLN 155.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 02/2008 Километража 810000 км Сила 480 кс
Полска, Lubomierz
камион за превоз на дрва VOLVO  FH 13 520KM 6x4 z dzwigiem DIEBOLT Sprowadzony
6
Контактирајте го продавачот
34.800 € PLN 159.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 831000 км Сила 520 кс
Полска, Biłgoraj
камион за превоз на дрва VOLVO FH 16
10
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 590000 км Сила 650 кс
Полска, Biłgoraj
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се