Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Норвешка

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Норвешка: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FH12 + приколка за транспорт на возила
88
9.117 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 14375 кг
Година 2002 Километража 730000 км Сила 420 кс
Норвешка, Tiller
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 700 6X4*Retarder*Kran*Palfinger*Euro 5
9
41.700 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 17885 кг
Година 11/2011 Километража 440000 км Сила
Норвешка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила VOLVO FH500 + приколка за транспорт на возила
33
68.600 € NOK 749.000 NOK
Камион за транспорт на возила
Носивост 33375 кг Евро Euro 6
Година 2017-01 Километража Сила 510 кс
Норвешка, Heimdal
камион за транспорт на возила VOLVO FM440
37
22.810 € NOK 249.000 NOK
Камион за транспорт на возила
Носивост 8410 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 1100000 км Сила 441 кс
Норвешка, Heimdal
камион за транспорт на возила VOLVO FH16 650 + приколка за транспорт на возила
46
96.080 € NOK 1.049.000 NOK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Број на автомобили 10
Година 2016 Километража 491590 км Сила 664 кс
Норвешка, Heimdal
камион за шлепување VOLVO FL 210
26
50.380 € NOK 550.000 NOK
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 196071 км Сила 215 кс
Норвешка, Heimdal
камион за шлепување VOLVO FM410
38
114.105 €
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 96100 км Сила 419 кс
Норвешка, Tiller
камион за превоз на животни VOLVO FH16 6x4 Animal transporttruck w/spreading boxesog 2 floors cabi
75
12.433 €
Камион за превоз на животни
Носивост 14765 кг
Година 2009 Километража Сила 700 кс
Норвешка, Tiller
камион за шлепување VOLVO FE 320
18
86.109 €
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 92000 км Сила 326 кс
Норвешка, Tiller
камион за шлепување VOLVO VOLVO FL - 240 4x2 *Abschelpp*Brille*2 xWinch*
18
30.900 €
Камион за шлепување
Носивост 3925 кг Евро Euro 5
Година 05/2013 Километража 345000 км Сила 181 kW
Норвешка
камион за превоз на животни VOLVO FH540 6x2
10
32.141 €
Камион за превоз на животни
Носивост 9800 кг Евро Euro 5
Година 2013-12-19 Километража 710000 км Сила 540 кс
Норвешка, Tiller
камион за транспорт на возила VOLVO FM 440 car carrier with Kassbohrer trailer + приколка за транспорт на возила
42
18.419 €
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1100000 км Сила 441 кс
Норвешка, Tiller
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се