Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Литванија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Литванија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва VOLVO FH700 Globetrotter 6x4 Loglift 96S
26
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 1135000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 700
26
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 693700 км Сила 700 кс
Литванија, Šiauliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 Kässbohrer Supertrans
25
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Supertrans
Година 02/2016 Километража 626500 км Сила 338 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 EUROLOHR 300
13
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел EUROLOHR 300
Година 04/2015 Километража 647000 км Сила 345 kW
Литванија, Utena
камион за превоз на дрва VOLVO FH16
21
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 05/2006 Километража 618753 км Сила 610 кс
Литванија, Plungė
камион за превоз на дрва VOLVO FM + приколка за превоз на дрва
8
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 240000 км Сила 345 kW
Литванија, Merkinė
камион за шлепување VOLVO FL612
12
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 09/1999 Километража 318000 км Сила 179 кс
Литванија, Kaunas
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 550
22
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 847336 км Сила 404 кс
Литванија, Dievogala
камион за превоз на дрва VOLVO FH12 440 + приколка за превоз на дрва
6
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила 440 кс
Литванија, Kaunas
камион за превоз на животни VOLVO FH12.480 CHICKEN TRANSPORTER + приколка за превоз на животни
39
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 483000 км Сила 480 кс
Литванија, Dievogala
возило за транспорт на живина VOLVO FH12.480 6x4 + приколка фургон
38
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Возило за транспорт на живина
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 483000 км Сила 480 кс
Литванија, Dievogala
камион за превоз на дрва VOLVO 2XVKRANE Z
15
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 01/1998 Километража Сила
Литванија, Utena
камион за превоз на дрва VOLVO FH16
15
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1465000 км Сила 549 кс
Литванија, Vilnius
камион за превоз на дрва VOLVO F12
20
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 03/2004 Километража 883883 км Сила 420 кс
Литванија, Lieplaukalė
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се