Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Холандија: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FE260 EEV
29
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 25.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 17153 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-01 Километража 175648 км Сила 266 кс
Холандија, Leende
камион за транспорт на возила VOLVO FM460 4X2 WITH LOHR EURO 5
20
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 8555 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-26 Километража 560050 км Сила 460 кс
Холандија, Marknesse
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва VOLVO FH13 540 Globetrotter / Wood Transport / Full Steel / Manual / 6
15
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 29000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-02-08 Километража 1441106 км Сила 540 кс
Холандија, Giessen
камион за превоз на животни VOLVO FH 420 6X2 Chicken transport
14
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 14545 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-01-13 Километража 1187605 км Сила 420 кс
Холандија, Lichtenvoorde
камион за транспорт на возила VOLVO F 88
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 10850 кг Евро Euro 1
Година 1977-05-13 Километража 600000 км Сила 260 кс
Холандија, Almelo
камион за шлепување VOLVO FL 250
30
Контактирајте го продавачот
99.950 €
Камион за шлепување
Носивост 3275 кг Евро Euro 6
Година 2020-08 Километража 230 км Сила 256 кс
Холандија, Drachten
камион за превоз на животни VOLVO FM12 4X2R FAL8.0 RAD-A4/L90
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 7820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-12 Километража 688830 км Сила 400 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FH420 6x2*4 3 Stock Cuppers livestock
40
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 12700 кг Евро Euro 3
Година 2002-06-05 Километража 999999 км Сила 420 кс
Холандија, Ravenstein
камион за транспорт на возила VOLVO FM 330 Euro 5, 6x2, Globetrotter, Truckcenter Apeldoorn
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-12 Километража 498000 км Сила 330 кс
Холандија, Apeldoorn
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 6X2 Finkl 4-Deck/Stock XL VEB+ EEV Standklima
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
76.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05-27 Километража 1430294 км Сила 500 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни VOLVO FH 380 6X2 12 Birds Poultry Chicken FULL Climate Control Lift+St
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 10065 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-10-08 Километража 1216077 км Сила 380 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 4X2 Euro 6 Lohr car transporter
31
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-03 Километража 607350 км Сила 460 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за превоз на животни VOLVO FH 12.380 + Lift
21
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 10850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-08-20 Километража 1172039 км Сила 380 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни VOLVO FH 12-540, zeer goede staat
24
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 11710 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-23 Километража 940969 км Сила 540 кс
Холандија, Almelo
камион за транспорт на возила VOLVO FL6
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1998-12-12 Километража 20623 км Сила
Холандија, Lamswaarde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се