Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Германија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на возила VOLVO
15
259.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 13000 кг Евро Euro 6
Година 2020-10 Километража 1 км Сила 540 кс
Германија, Buchen
нови камион за транспорт на возила VOLVO FH 420 für Arbeitsbühnentransporte, Rampen
10
131.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година Километража 500 км Сила 428 кс
Германија, Petershagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за транспорт на возила VOLVO FH 420 für Arbeitsbühnentransporte, Rampen, Bau
15
131.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година Километража 500 км Сила 428 кс
Германија, Petershagen
нови камион за транспорт на возила VOLVO Maschinentransp., Stapler, Arbeitsbühnen, Rampen
15
131.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година Километража 500 км Сила 428 кс
Германија, Petershagen
камион за транспорт на возила VOLVO FH / 12-420 / Standheizung/Klima/NSW
11
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2
Година 1999-03 Километража 1200000 км Сила 420 кс
Германија, Bovenden
камион за превоз на животни VOLVO FH 420 / 3 Stock / Alu-Felgen / Liftachse
37
43.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 14170 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11-19 Километража 856693 км Сила 420 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на дрва VOLVO FH12 440 + приколка за превоз на дрва
20
37.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 14000 кг Евро Euro 3
Година 2003-02 Километража 410000 км Сила 440 кс
Германија, Werther
камион за превоз на животни VOLVO FH 420 3 Stock Menke
15
47.490 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5 Зафатнина 51.1 м³
Година 2013-01 Километража 394000 км Сила 420 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни VOLVO FH 420 Globe XL 3 Stock Menke Kompletter Zug
19
69.890 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5 Зафатнина 51.1 м³
Година 2013-01 Километража 394000 км Сила 420 кс
Германија, Dorsten
камион за шлепување VOLVO FL 612 L FL 612 L, Abschleppwagen Hubbrille 3 to
15
16.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 900 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-08 Километража 305241 км Сила 179 кс
Германија, Bovenden
камион за шлепување VOLVO FL 612 L FL 612 L, Abschleppwagen Hubbrille 3 to
15
14.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-08 Километража 305241 км Сила 179 кс
Германија, Bovenden
камион за превоз на дрва VOLVO FH 460 6x4 FH 460 6x4 Holztransporter + приколка за превоз на дрва
15
65.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11905 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11 Километража 520500 км Сила 469 кс
Германија, Bovenden
ново возило со дигалка со корпа VOLVO FASSI 455L214 -KORB - HYDRAULIK
24
298.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-02 Километража 1 км Сила 500 кс
Германија, Buchen
камион за превоз на дрва VOLVO FH
17
ВИДЕО
46.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02-28 Километража 888000 км Сила 345 kW
Германија
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 за делови
8
3.780 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел Supertrans
Година 2016-02 Километража Сила
Германија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се