Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Финска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Финска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FH660 8x4*4 ritilä auto
12
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 24200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 805000 км Сила 660 кс
Финска, Paltamo
камион за превоз на дрва VOLVO FH13 6x2
1
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2013 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување VOLVO L-3164 TL31
16
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 9.671 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1962 Километража 6400 км Сила
Финска, Kouvola
камион за превоз на дрва VOLVO FH480
1
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион за шлепување VOLVO FH13 540 6x2
21
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 849999 км Сила 551 кс
Финска, Pirkkala
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12
20
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2004 Километража 1024000 км Сила 420 кс
Финска, VASA
камион за транспорт на возила VOLVO FM12
22
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 23900 кг
Година 2004 Километража 1248554 км Сила 460 кс
Финска, Lavia
камион за превоз на дрва VOLVO FH16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража Сила
Финска, Munsala
камион за превоз на дрва VOLVO FH16
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2015 Километража 952089 км Сила
Финска, Munsala
камион за превоз на дрва VOLVO FH16
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила 750 кс
Финска, Munsala
камион за превоз на дрва VOLVO FH540
20
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1300000 км Сила 540 кс
Финска, FORSSA
камион за превоз на дрва VOLVO FH480
26
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 1060000 км Сила 480 кс
Финска, FORSSA
камион за превоз на дрва VOLVO FH600 6x4
15
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1100000 км Сила 600 кс
Финска, FORSSA
камион за шлепување VOLVO FL 240
25
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3535 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2011 Километража 423317 км Сила 181 kW
Финска, Tampere
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 480
23
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 22680 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1433444 км Сила 480 кс
Финска, Lavia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се