Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 204 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO: 204 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FM 440 + приколка за транспорт на возила
20
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Број на автомобили 9
Година 2007 Километража Сила 440 кс
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила VOLVO FH + LOHR EHR 200 C2
6
Контактирајте го продавачот
116.500 € PLN 530.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Година 2017 Километража 658900 км Сила 510 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила VOLVO FE260 EEV
29
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 25.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 17153 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-01 Километража 175648 км Сила 266 кс
Холандија, Leende
камион за транспорт на возила VOLVO FL 240 Afschuifplateau + Kraan - 12Tm + WINCH - *244.000km* ORIG
27
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 4310 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-23 Километража 244000 км Сила 241 кс
Белгија, Overpelt
камион за транспорт на возила VOLVO FL 240 RECOVERY TRUCK + Crane 12Tm + WINCH - *244.000km* ORIGINA
27
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 4310 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-23 Километража 244000 км Сила 241 кс
Белгија, Overpelt
камион за шлепување VOLVO FL 240 - Abschleppwagen (Schiebeplateau) + Kran 12Tm + WINDE
27
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4310 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-23 Километража 244000 км Сила 241 кс
Белгија, Overpelt
камион за шлепување VOLVO FL6 H 615 med maskinflak
37
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 1.421 € SEK 14.500 SEK
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 563018 км Сила
Шведска, Karlstad
камион за транспорт на возила VOLVO FM12 4x2 car freight + приколка за транспорт на возила
67
Контактирајте го продавачот
22.875 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 7970 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-06-03 Километража 611000 км Сила 453 кс
Норвешка, Tiller
камион за превоз на дрва VOLVO FMX 500
15
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11000 кг Евро Euro 5
Година 2011-10 Километража 630770 км Сила 510 кс
Германија, Bovenden
камион за превоз на дрва VOLVO F12
20
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 03/2004 Километража 883883 км Сила 420 кс
Литванија, Lieplaukalė
камион за превоз на дрва VOLVO FM12 480 PS
6
Контактирајте го продавачот
34.060 € PLN 155.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 02/2008 Километража 810000 км Сила 480 кс
Полска, Lubomierz
камион за превоз на дрва VOLVO FH13 500ps Euro5 6x4
6
Контактирајте го продавачот
34.940 € PLN 159.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2010 Километража 760000 км Сила 500 кс
Полска, LUBOMIERZ
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12
20
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-02-07 Километража 1024000 км Сила 420 кс
Финска, VASA
камион за превоз на дрва VOLVO FH 460
5
Контактирајте го продавачот
68.060 € PLN 309.800 PLN
Камион за превоз на дрва
Година 2014 Километража Сила
Полска, Skoszewo
камион за шлепување VOLVO FL240
21
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2010-01 Километража 594000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 204 огласа
Прикажи
Претплати се