Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Естонија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Естонија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLVO FL240 PUKSIIR 2xWINCH
18
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4230 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Километража 722200 км Сила 240 кс
Естонија, Maardu
камион за транспорт на возила VOLVO FL 280 4x2
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4840 кг Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 313791 км Сила 280 кс
Естонија, Kooli 10, Rummu Alevik
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва VOLVO F10 truck+ crane
11
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион за превоз на дрва
Година Километража 890000 км Сила 220 kW
Естонија
камион за транспорт на возила VOLVO FL240 4X2
9
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража 395000 км Сила 240 кс
Естонија, Taebla
камион за превоз на дрва VOLVO FH16 700 6x4 Retarder
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-01-01 Километража 632005 км Сила 700 кс
Естонија, Vasalemma Vald
камион за транспорт на возила VOLVO FM300 4X2
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2008 Километража Сила 300 кс
Естонија, Taebla
камион за превоз на животни VOLVO FH540
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.750 €
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 717000 км Сила 540 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2+2X WINCH+DOUBLE STOCK
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион за шлепување
Носивост 5125 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 516000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион за шлепување VOLVO FL240 4X2 + 2X WINCH + EURO5
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 459000 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се