Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Чешка Република: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа VOLVO FL 180
13
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел WDT155
Година 12/2004 Километража 179246 км Сила 180 кс
Чехија, Kněžmost
камион за превоз на животни VOLVO F612 pro přepravu koní
9
9.123 € CZK 249.000 CZK
Камион за превоз на животни
Година 1985 Километража 353300 км Сила
Чехија, olomuc
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва VOLVO FM 12 6x6
12
30.040 € CZK 820.000 CZK
Камион за превоз на дрва
Носивост 12000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила 309 kW
Чехија, Jihlava 1
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 + Eurolohr 2.53 WXS
15
144.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел 2.53 WXS
Година 2018 Километража 298632 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 500 E6 Kassbohrer Metago/Metagp
15
56.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago
Година 2015 Километража 552663 км Сила 510 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM Kässbohrer Supertrans für Teile
12
4.989 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 989600 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460
13
129.489 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 48952 км Сила 460 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 440 Supertrans/Supertrans
12
21.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1820000 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 500 + приколка за транспорт на возила
12
102.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 279665 км Сила 510 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 440
12
26.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1629000 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 500
6
65.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Supertrans
Година 2015 Километража 622000 км Сила 510 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13/420
8
69.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 380000 км Сила 428 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 400+VYKUS DVK
15
12.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2007-04 Километража 1035942 км Сила 400 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460 6x2 + приколка за транспорт на возила
15
128.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 144520 км Сила 460 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
нови камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460 + приколка за транспорт на возила
12
151.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 159419 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се