Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Белгија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10705 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-22 Километража 597896 км Сила 330 кс
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 1992 Километража 195000 км Сила 320 кс
Белгија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-07 Километража 1227000 км Сила 420 кс
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел Supertrans
Година 2012-02-07 Километража 1170000 км Сила 420 кс
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 4010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 366779 км Сила 246 кс
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 366779 км Сила 246 кс
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2010-08-20 Километража 950000 км Сила 460 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5470 кг Евро Euro 3
Година 2002-01-29 Километража 950000 км Сила 379 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5330 кг Евро Euro 3
Година 2004-08-10 Километража 999999 км Сила 420 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7390 кг Евро Euro 5
Година 2013-10-02 Километража 760000 км Сила 469 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5330 кг Евро Euro 3
Година 2002-10-08 Километража 999999 км Сила 420 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6280 кг Евро Euro 3
Година 2005-08-03 Километража 999999 км Сила 420 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7390 кг Евро Euro 5
Година 2013-07-15 Километража 822000 км Сила 469 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2008-07-02 Километража 920000 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 4010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 366779 км Сила 246 кс
Белгија, Overpelt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се