Филтри -

Специјални камиони VOLVO

Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

199 огласа: Специјални камиони VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Variotrans so rolgo pegasu
Година 11/2007 Километража 625000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6225 кг
Година 2007 Километража 446000 км Сила
Словачка, Trstin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Камион за транспорт на возила
Број на автомобили 5
Година 1998 Километража 495000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
28.810 € PLN 135.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2011 Километража 474000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
66.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9670 кг
Година 2016 Километража 444482 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 3800 кг Евро Euro 2
Година 1999 Километража 197000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 465000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за шлепување VOLVO FL 280 *load 5.500kg *Condition like new камион за шлепување VOLVO FL 280 *load 5.500kg *Condition like new
2
Контактирајте го продавачот
99.400 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 5425 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража 155000 км Сила
Норвешка, Skiftenes
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-09 Километража 420000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08 Километража 543000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
камион за транспорт на возила VOLVO FH12 *Big Axles камион за транспорт на возила VOLVO FH12 *Big Axles
2
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2003 Километража Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 877817 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.019 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 8550 кг
Година 2000 Километража 1050000 км Сила
Шведска, Uppsala
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 45900 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 485000 км Сила
Словачка, Banská Bystrica
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година 2/1998 Километража 485697 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2000 Километража 1059999 км Сила
Естонија, Keila Linn, Harjumaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 16229 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 325808 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
43.740 € PLN 205.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 840000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година 2/1998 Километража 485697 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2002 Километража 958000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
41.610 € PLN 195.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 603000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
97.080 € CZK 2.299.000 CZK
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 704000 км Сила
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
аукција 8.800 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 1
Година 1995 Километража 201783 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел Finkl Fahrzeugbau. Fabrik-Nr: 103110
Година 12/2010 Километража 1430294 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6730 кг Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 381408 км Сила
Германија, Deggendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се