Филтри -

Специјални камиони VOLKSWAGEN од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLKSWAGEN од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLKSWAGEN Crafter Lepelwagen
25
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 900 кг Евро Euro 4
Година 2008-04-09 Километража 412547 км Сила 165 кс
Холандија, Badhoevedorp
камион за превоз на животни VOLKSWAGEN LT 75KW 2.5TDI - Livestock transport
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.198 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 890 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997-09-16 Километража 563729 км Сила 102 кс
Холандија, Ravenstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила VOLKSWAGEN crafter 50tdi bergings wagen airco
18
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2013-01-01 Километража 195000 км Сила 163 кс
Холандија, Monster
камион за превоз стакло VOLKSWAGEN TRANSPORTER CC 1,0
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз стакло
Носивост 710 кг
Година 2000 Километража 155225 км Сила
Холандија, Venlo
камион за транспорт на возила VOLKSWAGEN Crafter 46 2.0 TDI 163pk L3H1 3500kg trekken TIJHOF Zeer nette s
15
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1075 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-30 Километража 144732 км Сила 165 кс
Холандија, Houten
камион за шлепување VOLKSWAGEN Amarok V6 3.0 V6TDI 300 HP 4 - Motion
21
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.08 м³
Година 2018-07-11 Километража 38700 км Сила 300 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување VOLKSWAGEN Crafter 2.5 TDI 100 KW
6
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1080 кг Евро Euro 5
Година 2011-12-21 Километража 147218 км Сила 136 кс
Холандија, Zaandam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се