Филтри -

Специјални камиони VOLKSWAGEN од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLKSWAGEN од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2014-10 Километража 311000 км Сила 179 кс
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2014-10 Километража 390000 км Сила 179 кс
Германија, Lahr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2014-10 Километража 335000 км Сила 179 кс
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2014-10 Километража 318000 км Сила 179 кс
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2020-01-01 Километража Сила 150 кс
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2020 Километража Сила 130 kW
Германија, Dietfurt an der Altmühl
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се