Филтри -

Специјални камиони VOLKSWAGEN од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLKSWAGEN: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLKSWAGEN
24
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1475 кг Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 224000 км Сила 102 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување VOLKSWAGEN Abschlepper Tischer original 13000Km E6
25
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 13000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување VOLKSWAGEN Autotransport Tischer absenkbares Plateau
24
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 224000 км Сила 102 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување VOLKSWAGEN Crafter Lepelwagen
25
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 900 кг Евро Euro 4
Година 2008-04-09 Километража 412547 км Сила 165 кс
Холандија, Badhoevedorp
камион за шлепување VOLKSWAGEN CRAFTER (EXPORT NUMBERS READY)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1615 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2010 Километража 239692 км Сила 120 kW
Естонија, Sauga vald
камион за шлепување VOLKSWAGEN LT35
21
Контактирајте го продавачот
аукција 1.397 € NOK 14.000 NOK
Камион за шлепување
Година 1986 Километража 116012 км Сила 102 кс
Норвешка, Lillehammer
камион за транспорт на возила VOLKSWAGEN Autotransport Seilwinde original 13000Km E6
24
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1370 кг Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 13000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
камион за превоз на животни VOLKSWAGEN LT 75KW 2.5TDI - Livestock transport
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.198 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 890 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997-09-16 Километража 563729 км Сила 102 кс
Холандија, Ravenstein
возило за транспорт на живина VOLKSWAGEN CRAFTER HEERING
12
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Возило за транспорт на живина
Година 2008-09-02 Километража 531000 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
камион за шлепување VOLKSWAGEN LT 55
31
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1900 кг
Година 1995 Километража 225000 км Сила 100 кс
Полска, jordanów
камион за транспорт на возила VOLKSWAGEN crafter 50tdi bergings wagen airco
18
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2013-01-01 Километража 195000 км Сила 163 кс
Холандија, Monster
камион за шлепување VOLKSWAGEN LT 46
12
Контактирајте го продавачот
6.306 € PLN 28.700 PLN
Камион за шлепување
Носивост 1400 кг
Година 2004 Километража 267000 км Сила 158 кс
Полска, Opole Lubelskie
камион за превоз стакло VOLKSWAGEN TRANSPORTER CC 1,0
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз стакло
Носивост 710 кг
Година 2000 Километража 155225 км Сила
Холандија, Venlo
камион за транспорт на возила VOLKSWAGEN Crafter 46 2.0 TDI 163pk L3H1 3500kg trekken TIJHOF Zeer nette s
15
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1075 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-30 Километража 144732 км Сила 165 кс
Холандија, Houten
камион за шлепување VOLKSWAGEN Amarok V6 3.0 V6TDI 300 HP 4 - Motion
21
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.08 м³
Година 2018-07-11 Километража 38700 км Сила 300 кс
Холандија, Someren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се