Филтри -

Специјални камиони VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLKSWAGEN: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLKSWAGEN CRAFTER (EXPORT NUMBERS READY)
16
ВИДЕО
18.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1615 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2010 Километража 239692 км Сила 120 kW
Естонија, Sauga vald
камион за превоз на животни VOLKSWAGEN Crafter
38
14.930 € PLN 69.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 800 кг Зафатнина 23.78 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 260000 км Сила 164 кс
Полска, Warszawa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа VOLKSWAGEN T5
12
7.983 € PLN 36.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2008-03 Километража 111384 км Сила 102 кс
Полска, STAROGARD GDAŃSKI
возило за транспорт на живина VOLKSWAGEN CRAFTER HEERING
12
16.500 €
Возило за транспорт на живина
Година 2008-09-02 Километража 531000 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
камион за шлепување VOLKSWAGEN Transporter T6 2.0TDI 110kW HG TBZ EURO: 6
14
ВИДЕО
27.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1325 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-08 Километража 248086 км Сила 150 кс
Холандија, Someren
камион за транспорт на возила VOLKSWAGEN Crafter 2.0TDI 163pk B.E. trekker + autotransporter
8
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2012-06-18 Километража 306000 км Сила 163 кс
Холандија, Geffen
камион за шлепување VOLKSWAGEN LT 55
31
17.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1900 кг
Година 1995 Километража 225000 км Сила 100 кс
Полска, jordanów
возило со дигалка со корпа VOLKSWAGEN Crafter 50 Wumag/Steiger WT 175 Elevant 16,70 m
18
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 415 кг Евро Euro 4
Година 2009-07 Километража 28509 км Сила 109 кс
Германија, Mulfingen
возило со дигалка со корпа VOLKSWAGEN LT35
15
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2003-01-01 Километража 4253 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
возило со дигалка со корпа VOLKSWAGEN Crafter TDI Ruthmann TB 270
8
ВИДЕО
88.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 70 кг Модел TB 270
Година 2016-01-01 Километража 29802 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа VOLKSWAGEN Crafter TDI Ruthmann TB 270
8
ВИДЕО
88.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 70 кг
Година 2016-01-01 Километража 32429 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа VOLKSWAGEN Crafter TDI Ruthmann TB 270
8
ВИДЕО
88.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 70 кг
Година 2016-01-01 Километража 27860 км Сила
Холандија, Almelo
камион за превоз стакло VOLKSWAGEN TRANSPORTER CC 1,0
6
цена на барање
Камион за превоз стакло
Носивост 710 кг
Година 2000 Километража 155225 км Сила
Холандија, Venlo
возило со дигалка со корпа VOLKSWAGEN CRAFTER 2.5 TDI | HOOGWERKER CMC PLA 210
32
32.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-03-18 Километража 86101 км Сила
Холандија, Groot Ammers
камион за шлепување VOLKSWAGEN Transporter Quick Trans Tischer 2.0TDI 132kW
16
ВИДЕО
25.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1505 кг Евро Euro 5
Година 2016-07-19 Километража 273600 км Сила 180 кс
Холандија, Someren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се